Kontakt

Du er altid velkommen til at kontakte os på telefon: 88 88 82 58 eller email: info@qklinik.dk

Du kan også kontakte din behandler direkte:

Hanna@Qklinik.dk · Didde@Qklinik.dk · Mie@Qklinik.dk · Mette@Qklinik.dk · Louise@Qklinik.dk · Malene@Qklinik.dk · Marie-Louise@Qklinik.dk · Safran@Qklinik.dk · Balida@Qklinik.dk

Afbud skal ske online senest 24 timer inden behandling ellers opkræves normalt honorar for behandlingen. Afbud modtages ikke på mail eller sms.

OBS: Hvis du kontakter os på mail, skal du være opmærksom på, at forbindelsen ikke er sikker, så du bør undgå, at skrive personfølsomme oplysninger herunder helbredsoplysninger.

Q KLINIK Frederiksberg
Finsensvej 42 st. tv.
2000 Frederiksberg

Q KLINIK Østerbro (Family Zoo)
Classensgade 11E
2100 København

Q KLINIK Sorø
Fuglebakken 2
4180 Sorø

Q KLINIK Værløse
Gyvelvej 11
3500 Værløse

Q KLINIK Brøndby
Ved Lindelund 110
2605 Brøndby